- Oglas -

Žena koja je uklonila LGBT zastave u Zagrebu: “Ovo je krik majke koja brani domovinu“

- Oglas -

Na društvenim mrežama jučer je objavljen razgovor sa ženom ( M.Medak ) koja tvrdi da je uklonila LGBT zastave postavljene u Zagrebu.

Njezino svjedočanstvo prenio je fra Bože Radoš, a u njemu je detaljno objasnila motive koji su je potaknuli na taj čin.

Predstavljajući se kao samohrana majka, istaknula je kako zasluge za svoj postupak ne pripisuje sebi.

Sponzorirani članak

Na prodaju kuća i više atraktivnih zemljišta u Knešpolju

Na prodaju kuća i više atraktivnih zemljišta u Knešpolju

U Knešpolju se prodaje kuća s velikom okućnicom te više atraktivnih zemljišta na izvrsnim lokacijama. Kuća se nalazi u blizini Sjemenarne Bošnjak, uz lokalnu cestu prema Kopilaševim kućama. Nekretnina s... Pročitaj više

„Prije svega želim reći – nemojte meni pisati ‘svaka čast’. Ja sam samo oruđe. Dajte svu čast i slavu našem Isusu, od Njega sam dobila snagu za ovo. Ja sam samohrana majka, imam kćer koja je otišla u samostan i postala časna sestra. Moj život je u Bogu i iz te snage djelujem. Jer vjerujte, nije dovoljno samo moliti, za Boga trebamo i djelovati“, poručila je.

Naglasila je kako, prema njezinim riječima, nema ništa protiv pojedinaca, ali smatra da se određene ideje ne bi trebale promovirati u javnom prostoru.

„Želim da svi čuju i znaju – ja ne mrzim nikoga. Što će tko raditi u svom privatnom životu, to je njegova stvar i njegova odgovornost pred Bogom. Ali nećete nam nametati i gurati loše stvari koje u ljudskom rodu nisu normalne. Ne u našem glavnom gradu, ne pred našom djecom“, kazala je.

U nastavku je navela kako je dio života provela na Zapadu te da je ondje promatrala društvene promjene koje smatra zabrinjavajućima.

„Puno sam godina provela živeći na Zapadu i vlastitim sam očima gledala kako to počinje. Te stvari su tamo dolazile polako, na prstima, tiho, a na kraju su prodrle toliko duboko da su ušle i u samu Crkvu. Ja znam koje zlo nam prijeti tim zastavama i simbolima. Zato ću se boriti koliko god mogu, jer znam da se to ne smije dogoditi mome narodu, u našoj Hrvatskoj“, istaknula je.

Posebno se osvrnula na, kako navodi, važnost očuvanja nacionalnih i vjerskih vrijednosti.

„Hrvati, pogledajte oko sebe i osvijestite se. Puno je ljudi dalo svoje živote za našu slobodu, za našu domovinu i za našu svetu hrvatsku trobojnicu. A danas? Danas oni umjesto nje stavljaju neke druge zastave koje izravno vrijeđaju našu nadu, našu katoličku vjeru i cijeli naš narod“, rekla je.

Na kraju je pozvala istomišljenike na okupljanje i zajedničko djelovanje.

„Ne smijemo ostati samo na emocijama koje su danas dotakle ljude, već moramo ići korak dalje. Pokazat ćemo da ih se ne bojimo.

Pozivam cijelu Hrvatsku da se organiziramo u ime Isusovo, da pokrenemo prosvjed pod zaštitom naše Majke Marije. Uključit ćemo molitvene zajednice, udruge koje se bore za nerođene, branitelje, obitelji s Hoda za život i sve koji osjećaju poticaj u srcu. Molit ću se kod Gospe od Kamenitih vrata i blaženog Alojzija Stepinca da nas vodi Gospodin i Duh Sveti.

Narode, probudi se i hvala vam što ste uz mene“, poručila je.

Borak.tv

- Oglas -
- Oglas -

Najnovije vijesti