Hrvatska nogometna reprezentacija dan uoči pripremne utakmice protiv Belgije nenajavljeno je sudjelovala na svetoj misi u Ičićima kraj Opatije, na svetkovinu Presvetog Trojstva.
Na nedjeljnom euharistijskom slavlju 31. svibnja pojavili su se:
U prvom redu izbornik Zlatko Dalić, tehnički direktor Stipe Pletikosa te igrači Luka Modrić, Mateo Kovačić, Toni Fruk, Kristijan Jakić, Petar Musa, Petar Sučić i Dominik Livaković, dok su iza njih bili i Nikola Moro, Mario Pašalić, Nikola Vlašić, Ante Budimir i Marco Pašalić, prenosi Večernji.hr.
Sponzorirani članak
Na prodaju kuća i više atraktivnih zemljišta u Knešpolju
Prema navodima, reprezentativci su na misu došli skromno i bez najave, što je iznenadilo, ali i oduševilo okupljene vjernike.
Kapela s posebnom pričom
Misa je održana u kapeli koja ima i povijesnu poveznicu s hrvatskom glazbom i kulturom. Riječ je o prostoru koji je nekada bio obiteljska kuća pjevača Ive Robića, a koji je kasnije oporukom darovan Crkvi te prenamijenjen u kapelu svetog Ivana od Boga.
Poruka iz propovijedi
Župnik Mato Berišić u propovijedi je uputio poruku vjernicima i reprezentativcima, naglasivši važnost vjere, nade i povratka Bogu u trenucima izazova.
Borak.tv

