Predkadetkinje ŽKK Posušje ostvarile su još jedan veliki uspjeh osvojivši drugo mjesto na Prvenstvu Bosne i Hercegovine i tako se okitile naslovom viceprvakinja države.
Finalni turnir odigran je upravo u Posušju, gdje su domaće košarkašice nakon odličnih nastupa stigle do finala. U borbi za naslov prvakinja uspješnija je bila ekipa ŽKK Realway Sarajevo, koja je na kraju osvojila zlatnu medalju.
Iako su Posušanke tijekom većeg dijela susreta bile u rezultatskom zaostatku, nisu se predavale. U nekoliko navrata uspjele su smanjiti razliku na samo jedan posjed i vratiti neizvjesnost u utakmicu, no za potpuni preokret ipak je nedostajalo malo sportske sreće i koncentracije u završnici, piše Radio Posušje.
Sponzorirani članak
Prodaje se zemljište u Knešpolju: Idealna lokacija za obiteljsku kuću
Bez obzira na ishod finalnog susreta, iza mladih košarkašica Posušja je sjajna sezona obilježena predanim radom, disciplinom, zajedništvom i velikom željom za napretkom. Osvojena srebrna medalja potvrda je kvalitete ove generacije, ali i odličnog rada stručnog stožera i cijelog kluba.
Viceprvakinje Bosne i Hercegovine još su jednom pokazale da Posušje ima svijetlu košarkašku budućnost te da se među mladim igračicama krije veliki potencijal za nove uspjehe u godinama koje dolaze.
Borak.tv

