Vrijeme može proći, ali uspomene na školske dane i prijateljstva stečena u mladosti ostaju trajno zapisani u srcima. Upravo su to još jednom potvrdili nekadašnji učenici Gimnazije Široki Brijeg koji su se u subotu okupili kako bi proslavili 45. obljetnicu mature.
Na susretu se okupilo čak 104 bivša učenika generacije koja je maturirala 1981. godine. Druženje je započelo zajedničkim okupljanjem i fotografiranjem, a lijepe trenutke i uspomene zabilježio je Foto studio Josa.
Uz mnogo osmijeha, zagrljaja i prisjećanja na školske dane, nekadašnji kolege obnovili su uspomene na razdoblje koje je obilježilo njihovu mladost. Nakon zajedničke fotografije druženje je nastavljeno u Hotelu Park, gdje su uz razgovor i ugodnu atmosferu nastavili proslavu ove vrijedne obljetnice.
Susret je još jednom pokazao kako prijateljstva i veze stvorene u školskim klupama ne blijede ni nakon četiri i pol desetljeća.
Borak.tv FOTO – (Studio Josa)

