Regionalna glazbena zvijezda Seka Aleksić ove će jeseni održati čak dva uzastopna koncerta u Areni Zagreb.
Nakon što su ulaznice za prvi koncert, zakazan za 6. studenoga, planule u vrlo kratkom roku, otvoren je i drugi termin dan kasnije, 7. studenoga.
Pjevačica je gostujući na Extra FM priznala kako nije očekivala tako snažan odaziv publike.
Sponzorirani članak
Na prodaju kuća i više atraktivnih zemljišta u Knešpolju
„Čak sam uzbuđenija nego na početku. Kada smo ulazili u cijelu priču, nisam ništa očekivala. Mogu obećati da će i prvi i drugi dan izgledati identično i da će publika obje večeri dobiti najbolje od mene“, poručila je Seka.
Novi album i velika produkcija
Prema najavama, zagrebački koncerti bit će produkcijski među najvećima u njezinoj karijeri, uz posebnu scenografiju i goste iznenađenja.
Osim dobro poznatih hitova poput “Aspirin” i “Crno i zlatno”, publika će imati priliku čuti i pjesme s novog albuma koji izlazi u rujnu.
Album u cijelosti potpisuje Rasta, a Seka ističe kako je suradnja donijela potpuno novu energiju i drugačiji glazbeni smjer.
Duet s Natašom Bekvalac
Veliku pažnju izazvala je i najava dueta s Natašom Bekvalac.
Seka je otkrila kako će pjesma biti “ženska himna”, a njihovu suradnju opisala je kao spoj snažnih ženskih energija koje su s vremenom prerasle u prijateljstvo.
Dodala je kako danas jedna drugu podržavaju i privatno te da među njima više nema nikakve distance.
Borak.tv

