Još jedan glazbeni događaj u sklopu manifestacije Posuško lito održan je večeras u kinodvorani u Posušju, gdje je publika uživala u Koncertu instrumentalista u organizaciji Glazbene škole Posušje.
Pred domaćom publikom nastupili su učenici škole koji su, samostalno ili uz pratnju svojih profesora, izveli ukupno 16 djela klasične glazbe.
Tijekom večeri publika je imala priliku poslušati izvedbe na glasoviru, flauti, gitari, harmonici i klarinetu, a na repertoaru su se našla djela poznatih skladatelja poput Duvernoya, Siebera i Gillocka, ali i domaćih autora Dedića, Kunca i Županovića.
Sponzorirani članak
Miškić Bus pokreće redovite jednodnevne izlete u Makarsku
Mladi glazbenici još su jednom pokazali talent, trud i znanje stečeno tijekom školovanja, dok je publika njihov nastup nagradila velikim pljeskom.
Ovo je treći koncert u nizu koji organizira Glazbena škola Posušje u sklopu Posuškog lita, a glazbeni program nastavlja se i tijekom lipnja.
Već 8. lipnja publiku očekuje i Godišnji koncert Glazbene škole Posušje, kojim će učenici i profesori zaključiti još jednu uspješnu glazbenu godinu.
Borak.tv

