- Oglas -

Pavković ostaje na čelu NK Širokog Brijega

- Oglas -

Na Godišnjoj skupštini NK Široki Brijeg odlučeno je kako će širokobriješki gradonačelnik Ivo Pavković i u sljedeće četiri godine obnašati dužnost predsjednika kluba.

Istodobno je potvrđeno kako će Dario Knezović i dalje biti na čelu Skupštine kluba s Pecare.

Kako prenosi Radio Široki Brijeg, jedna od novosti usvojenih na Skupštini odnosi se na smanjenje broja članova Nadzornog odbora, koji će ubuduće umjesto sedam imati pet članova.

Sponzorirani članak

Kreću prijave za veliki futsal turnir u Ljubuškom

Malonogometni klub Bijelo Plavi organizira prvo izdanje futsal turnira „U srcu Ljubuškog“, koji će se održavati od 15. do 26. lipnja 2026. godine na Centru malih športova u Ljubuškom. Turnir... Pročitaj više

Uz predsjednika Pavkovića, u Nadzornom odboru bit će još Predrag Čović, Josip Kraljević, Vjekoslav Lasić i Marin Pavlović.

Na sjednici su potvrđene i smjernice daljnjeg rada kluba, koji nastavlja pripreme za novu sezonu i nastavak sportskih aktivnosti na svim razinama.

Borak.tv

- Oglas -
- Oglas -

Najnovije vijesti