Hrvatska nogometna reprezentacija započela je okupljanje u zagrebačkom hotelu Sheraton uoči Svjetskog prvenstva koje se igra u Kanadi, Meksiku i Sjedinjenim Američkim Državama.
Izbornik Zlatko Dalić na početku priprema na raspolaganju ima devet igrača, koji su odradili prvi trening u Zagrebu.
Na prvom okupljanju sudjeluju Ivan Perišić, Andrej Kramarić, Dominik Livaković, Luka Vušković, Martin Erlić, Kristijan Jakić, Toni Fruk, Igor Matanović i Dominik Kotarski.
Sponzorirani članak
Prodaje se zemljište u Knešpolju: Idealna lokacija za obiteljsku kuću
Reprezentacija s treninzima kreće odmah, a prvi je zakazan već u ponedjeljak u 19 sati, dok je drugi planiran u utorak u 18 sati.
Ostatak od 17 reprezentativaca trebao bi se priključiti pripremama do 29. svibnja, čime će Dalić postupno kompletirati momčad.
Hrvatska će prvu pripremnu utakmicu odigrati u Rijeci 2. lipnja protiv Belgije, dok su u planu i susreti sa Slovenijom te kasnije nastupi na Svjetskom prvenstvu.
Kompletiranje momčadi očekuje se do kraja tjedna, kada bi svi reprezentativci trebali biti na raspolaganju izborniku za završni dio priprema.
Borak.tv

