Završena je sezona HNL-a, a na kraju posljednjeg, 36. kola novi prvak, Dinamo, remizirao je s Lokomotivom 0:0 u utakmici odigranoj na maksimirskom stadionu.
Cijela subota bila je u znaku velikog slavlja Dinamovih navijača diljem zagrebačkih ulica i kvartova. Kako se približavao početak utakmice, tako se atmosfera sve više selila prema Maksimiru, koji je i nakon susreta ostao središte proslave novog naslova prvaka.
Sponzorirani članak
Na prodaju kuća i više atraktivnih zemljišta u Knešpolju
Na stadionu se okupilo 24.735 gledatelja, što je ovosezonski rekord Maksimira, no tijekom 90 minuta zagrebačkog derbija publika nije vidjela pogotke. Dinamo je sezonu završio na prvom mjestu s čak 18 bodova prednosti ispred Hajduka, dok je Lokomotiva okončala prvenstvo na petoj poziciji.
Borak.tv

