- Oglas -

Dinamo zaključio sezonu titulom i feštom

- Oglas -

Završena je sezona HNL-a, a na kraju posljednjeg, 36. kola novi prvak, Dinamo, remizirao je s  Lokomotivom 0:0 u utakmici odigranoj na maksimirskom stadionu.

Cijela subota bila je u znaku velikog slavlja Dinamovih navijača diljem zagrebačkih ulica i kvartova. Kako se približavao početak utakmice, tako se atmosfera sve više selila prema Maksimiru, koji je i nakon susreta ostao središte proslave novog naslova prvaka.

Sponzorirani članak

Na prodaju kuća i više atraktivnih zemljišta u Knešpolju

Na prodaju kuća i više atraktivnih zemljišta u Knešpolju

U Knešpolju se prodaje kuća s velikom okućnicom te više atraktivnih zemljišta na izvrsnim lokacijama. Kuća se nalazi u blizini Sjemenarne Bošnjak, uz lokalnu cestu prema Kopilaševim kućama. Nekretnina s... Pročitaj više

Na stadionu se okupilo 24.735 gledatelja, što je ovosezonski rekord Maksimira, no tijekom 90 minuta zagrebačkog derbija publika nije vidjela pogotke. Dinamo je sezonu završio na prvom mjestu s čak 18 bodova prednosti ispred Hajduka, dok je Lokomotiva okončala prvenstvo na petoj poziciji.

Borak.tv

- Oglas -
- Oglas -

Najnovije vijesti