- Oglas -

Svećenik sretan što Hrvatska nije pobijedila na Eurosongu

- Oglas -

Fratar iz Hercegovine Mario Knezović na Facebooku je komentirao Eurosong, a njegova je izjava izazvala puno pozornosti na društvenim mrežama. On je, naime, sretan što Hrvatska nije pobijedila na Eurosongu jer tako “sotonisti” neće doći u Arenu Zagreb.

“Hrvatska kršćanska katolička zemlja je dala osam bodova Irskoj, zna se šta je pjevala, tu se zabrinimo”, “Tako je, dragi Fra Mario, sreća da Marko nije prvi. Ne tribaju nam sotonisti”, “Kamo sreće da nije uopće ni nastupo. Po tome ćemo ostati poznati da pripadamo ovom modernom vremenu. Gej bio na vrhu pobjede. Nije to slučajno”, pišu fratrovi sljedbenici.

Borak.tv

Sponzorirani članak

Pizzeria Di Matteo otvara svoja vrata 2. lipnja

Pizzeria Di Matteo otvara svoja vrata 2. lipnja

Na adresi Ulica hrvatskih branitelja 8, u utorak 2. lipnja, svoja vrata ponovno otvara Pizzeria Di Matteo, potpuno renoviran restoran proširenog kapaciteta. Riječ je o restoranu koji u gastronomsku ponudu... Pročitaj više

- Oglas -

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

- Oglas -

Najnovije vijesti